| Webshop | ICT incidenten | Contact | Remote Support
Team

Jaco Kaashoek - Service coördinator ICT

Jaco Kaashoek

Service coördinator ICT
j.kaashoek@isogroep.nl
0418-655050

 

Cornelis van Tuijl - Manager ICT

Cornelis van Tuijl

Manager ICT
c.vantuijl@isogroep.nl
0418-655050

 

Marien de Wilde - Account manager ICT

Marien de Wilde     
Account manager ICT
m.dewilde@isogroep.nl 
06-82952169

 

Stephan de Meulmeester - Teamleider servicedesk ICT

Stephan de Meulmeester
Teamleider servicedesk ICT
s.demeulmeester@isogroep.nl
0418-655050

 

Jacco Vermeulen - ICT Engineer

Jacco Vermeulen
ICT Engineer
j.vermeulen@isogroep.nl
0418-655050

 

Marinus van Randwijk - ICT Engineer

Marinus van Randwijk

ICT Engineer
m.vanrandwijk@isogroep.nl
0418-655050

 

Harold Veldhoen - Sr. Account manager ICT

Harold Veldhoen
Sr. Account manager ICT
h.veldhoen@isogroep.nl
06-18648487

 

Machiel den Otter - Service engineer

Machiel den Otter
Service engineer
m.denotter@isogroep.nl
0418-655050

 

Paul Bazelmans - Service engineer

Paul Bazelmans
Service engineer
p.bazelmans@isogroep.nl
0418-655050

 

Peter Theunisse - Service manager

Peter Theunisse

Service manager
p.theunisse@isogroep.nl
0418-655050

 

Rob Bettonvil - Service engineer

Rob Bettonvil

Service engineer
r.bettonvil@isogroep.nl
0418-655050

 

Bart van de Kamp - Sr. Accountmanager

Bart van de Kamp

Sr. Accountmanager
b.vandekamp@isogroep.nl
06-13687546

 

Kees Thoutenhoofd - Algemeen directeur

Kees Thoutenhoofd

Algemeen directeur
k.thoutenhoofd@isogroep.nl
06-14755149

 

Jaap van der Zouwen - Commercieel directeur

Jaap van der Zouwen

Commercieel directeur
j.vanderzouwen@isogroep.nl
06-43107205

 

Paul Wieser - Sr. Accountmanager

Paul Wieser

Sr. Accountmanager
p.wieser@isogroep.nl
06-42773929

 

Wim Bogerd - Accountmanager

Wim Bogerd

Accountmanager
w.bogerd@isogroep.nl
06-13969884

 

Henny Meijnen - Sr. Accountmanager

Henny Meijnen

Sr. Accountmanager
h.meijnen@isogroep.nl
06-54926515

 

William van Kleef - Key Accountmanager

William van Kleef
Key Accountmanager
w.vankleef@isogroep.nl
06-24782787

 

Marnix Den Ouden - Sr. ICT Engineer

Marnix Den Ouden        
Sr. ICT Engineer
m.denouden@isogroep.nl 
0418-655050


Maikel Kusters - Service Engineer

Maikel Kusters
Service Engineer
m.kusters@isogroep.nl
0418-655050

Gerbert Broekhuizen - Planner

Gerbert Broekhuizen       
Planner
g.broekhuizen@isogroep.nl 
0418-655050

André de Vreede  - Boekhouder

André de Vreede       
Boekhouder
a.devreede@isogroep.nl
0418-655050

Hennie Herwig - Administratief Medewerkster

Hennie Herwig
Administratief Medewerkster
h.herwig@isogroep.nl
0418-655050

Bart van Lith - ICT Engineer

Bart van Lith
ICT Engineer
b.vanlith@isogroep.nl
0418-655050

Marco Mulder - Accountmanager

Marco Mulder        
Accountmanager
m.mulder@isogroep.nl 
06-82588702

Michael Bosman - Accountmanager

Michael Bosman        
Accountmanager
m.bosman@isogroep.nl 
06-23759208

Martin Bronkhorst - ICT Engineer

Martin Bronkhorst        
ICT Engineer
m.bronkhorst@isogroep.nl 
0418-655050

 Pim van den Berg - Junior ICT Engineer

Pim van den Berg        
Junior ICT Engineer
p.vandenberg@isogroep.nl 
0418-655050

 Jeffrey Hofman - Service Engineer

Jeffrey Hofman    
Service Engineer
j.hofman@isogroep.nl 
0418-655050

 Roy de Haas - Accountmanager

Roy de Haas       
Accountmanager
r.dehaas@isogroep.nl 
0418-655050

 Thiemo van Veenendaal - Service Engineer

Thiemo van Veenendaal 
Service Engineer
t.vanveenendaal@isogroep.nl 
0418-655050

 Tim Oosterwijk - Accountmanager

Tim Oosterwijk
Accountmanager
t.oosterwijk@isogroep.nl 
0418-655050

 Dennis van Bers - Service Engineer

Dennis van Bers      
Service Engineer
d.vanbers@isogroep.nl 
0418-655050

 Mohamed Ali - Logistiek medewerker

Mohamed Ali 
Logistiek medewerker
m.ali@isogroep.nl 
0418-655050

 Jan Willem van Heerdt - Jr. ICT Engineer

Jan Willem van Heerdt
Jr. ICT Engineer
j.vanheerdt@isogroep.nl 
0418-655050