| Webshop | ICT incidenten | Contact | Remote Support
Team

jaco.JPG

Jaco Kaashoek

Service coordinator ICT
j.kaashoek@isogroep.nl
0418-655050

 

Cornelis.jpg

Cornelis van Tuijl

Manager ICT
c.vantuijl@isogroep.nl
0418-655050

 

hendrik.JPG

Hendrik Huibers

Sr. ICT engineer
h.huibers@isogroep.nl
0418-655050

 

stephan.JPG

Stephan de Meulmeester
ICT Consultant
s.demeulmeester@isogroep.nl
0418-655050

 

jacco.JPG

Jacco Vermeulen
ICT Engineer
j.vermeulen@isogroep.nl
0418-655050

 

marinus.JPG

Marinus van Randwijk

ICT Engineer
m.vanrandwijk@isogroep.nl
0418-655050

 

harold.JPG

Harold Veldhoen
Sr. Account manager ICT
h.veldhoen@isogroep.nl
06-18648487

 

machiel.JPG

Machiel den Otter
Service engineer
m.denotter@isogroep.nl
0418-655050

 

Paul-Bazelmans.jpg

Paul Bazelmans
Service engineer
p.bazelmans@isogroep.nl
0418-655050

 

peter.JPG

Peter Theunisse

Service manager
p.theunisse@isogroep.nl
0418-655050

 

rob.JPG

Rob Bettonvil

Service engineer
r.bettonvil@isogroep.nl
0418-655050

 

bart.JPG

Bart van de Kamp

Sr. Accountmanager
b.vandekamp@isogroep.nl
06-13687546

 

kees.jpg

Kees Thoutenhoofd

Algemeen directeur
k.thoutenhoofd@isogroep.nl
06-14755149

 

Jaap-van-der-Zouwen.jpg

Jaap van der Zouwen

Commercieel directeur
j.vanderzouwen@isogroep.nl
06-43107205

 

paul.JPG

Paul Wieser

Sr. Accountmanager
p.wieser@isogroep.nl
06-42773929

 

wim.JPG

Wim Bogerd

Accountmanager
w.bogerd@isogroep.nl
06-13969884

 

henny.JPG

Henny Meijnen

Sr. Accountmanager
h.meijnen@isogroep.nl
06-54926515

 

foto_alex.png

Alexander Smit

Accountmanager
a.smit@isogroep.nl
06-54654182

 

william.JPG

William van Kleef
Key Accountmanager
w.vankleef@isogroep.nl
06-24782787

maikel.JPG

Maikel Kusters
Service Engineer
m.kusters@isogroep.nl
0418-655050

marien.JPG

Marien de Wilde        
Account manager ICT
m.dewilde@isogroep.nl 
06-82952169

andre.JPG

André de Vreede       
Boekhouder
a.devreede@isogroep.nl
0418-655050

hennie.jpg

Hennie Herwig
Administratief Medewerkster
h.herwig@isogroep.nl
0418-655050

 

marc.JPG

Marc van Gessel
Service Engineer
m.vangessel@isogroep.nl
0418-655050

 

marco.JPG

Marco Mulder        
Accountmanager
m.mulder@isogroep.nl 
06-82588702

michael.JPG

Michael Bosman        
Accountmanager
m.bosman@isogroep.nl 
06-23759208

martin.JPG

Martin Bronkhorst        
ICT Engineer
m.bronkhorst@isogroep.nl 
0418-655050

marnix.JPG

Marnix Den Ouden        
Sr. ICT Engineer
m.denouden@isogroep.nl 
0418-655050

 Gerbert.jpg

Gerbert Broekhuizen        
Planner
g.broekhuizen@isogroep.nl 
0418-655050